Všeobecné informácie
Kde sídlite?
V centre mesta Martin (pešia zóna), budova Martinského Rínku.
Osobné stretnutie je možné?
Áno, ale vo väčšine prípadov to nutné nie je. Drvivú väčšinu projektov sme kompletne konzultovali telefonicky s maximálnou spokojnosťou klienta a riadnym termínom dodania. Určite si pozrite recenzie našich klientov na Google.
Koľko projektov ste približne zhotovili?

V rovine webových projektov 300+, v rovine grafických projektov 4000+. Samozrejme stále rastieme.

Čo mi môže priniesť nový web?
Vyšší profit a komfort pre vašich zákazníkov. V mori konkurencie záleží aj na detailoch. Doba plynie smerom dopredu a moderná prezentácia spoločnosti v online priestore sa v dnešnej dobe považuje za základ. Web z našej dielne vzbudí pozitívny dojem, výrazným spôsobom naštartuje dôveryhodnosť značky a samozrejme vysokú informačnú hodnotu. Web od nás bude rásť s potrebami vašej klienteli. Ako? Možno dnes potrebujete krátky prezentačný web. V budúcnosti ho však môžme upgradeovať napríklad na interaktívny online katalóg s možnosťou dopytu a desiatky ďalších scenárov.
Robíte aj administratívu web stránky, lebo nemáme čas sa o to starať?
Áno, ale z technického aspektu to vôbec nutné nie je. Každý web z dielne DSGN union je aj z pohľadu administrácie zhotovený na mieru s ohľadom na jednoduchosť používania. Preto ho hravo budete vedieť spravovať vo svojej réžii. V prípade, že web z akéhokoľvej dôvodu spravovať nechcete sme tu pre Vás a správu vášho webu prevezmeme.
Ako dlho bude trvať zhotovenie môjho webu?

Logicky podľa zložitosti projektu, dodržiavanie termínov z Vašej strany a kvality zaslaných podkladov. Náš „čistý hrací čas“ predstavuje časový rámec od jedného týždňa po 5 týždňov pri zložitejších projektoch. Samozrejme o dátume dodania budete vopred informovaný a je predmetom dohody.

Ako mi garantujete kvalitu práce okrem toho, že o nej hovoríte?

Formou zrozumiteľnej zmluvy o dielo, ktorej neoddeliteľnou súčasťou je aj technická špecifikácia. Všetko od nás dostanete „čierne na bielom“.

Kde si môžem pozrieť OVERENÉ recenzie od Vašich zákazníkov?
Vždy po odovzdaní projektu našim klientom zasielam žiadosť o zanechanie recenzie. Aktuálne ich máme viac než 100 s maximálne pozitívnym hodnotením. Zobrazíte si ich kliknutím tu.
Sú recenzie na Vašu spoločnosť skutočné? Videli sme už mnoho prípadov, kde si písali firmy samé a fabulovali ich.

Od začiatku spolupráce po odovzdanie projektu sa maximálne snažíme o profesionálny výstup, otvorenú a konštruktívnu komunikáciu, ktorá má hlavu a pätu. Vysoký štandard profesionality udržiavame formou zákazníckeho servisu aj roky po odovzdaní webu.  Garantujeme vám, že recenzie, ktoré nájdete na Google sú autentické a pochádzajú priamo od klientov našej spoločnosti.

Robíte aj marketing?
Nie, špecializujeme sa na tvorbu online projektov a dizajnu. To však neznamená, že digitálnemu marketingu nerozumieme. Práve naopak. Každý webový projekt z našej dielne spracúvavame v súlade s aktuálnymi marketingových trendami, analytikami a ak je to možné i štatistikami. O vedomostný fond zamestnancov sa staráme interným, či externým vzdelávaním.
Robíte aj kampane fb, instagram?
Nie, špecializujeme sa na tvorbu online projektov a dizajnu.
Vedeli by sme web spustiť a dodatočne doplniť niektore veci ?
Vo všeobecnosti nie. Tak ako aj vy, našu prácu chceme vykonávať riadne a načas. Uvedomujeme si však, že niekedy nám okolnosti prinesú rôzne nepriaznivé situácie. Indidviduálne výnimky udeľuje len produkčný manažér.
Prečo mi niekedy od Vás volá niekto iný? Prečo komunikujeme s viacerými ľuďmi?
Klasifikácia práce podlieha internej politike vedenia spoločnosti. Tá je prispôsobená k efektívnej komunikácii s klientom (obsahovej i časovej), vzhľadom na široký zákaznicky kmeň. Snažíme sa však, aby s vami hovoril vždy jeden pracovník. Ak Vám zavolá zastupujúci kolega, tak sa spoľahnite na to, že je z rovnakého oddelenia, disponuje komplexnou informáciou o Vašom projekte a je kompetentný v danej veci komunikovať.