Webové riešenia

Chcete zvýšiť predaj, informovanosť alebo zdokonaliť imidž spoločnosti? Dosiahnite to získaním pozornosti zákazníka, vzbudením záujmu a podnietením k akcii.
dsgn union
dsgn union
dsgn union
dsgn union
dsgn union
dsgn union

50 milisekúndna prvý dojem

Podľa výskumov trvá priemernému návštevníkovi len približne 50 milisekúnd, aby si utvoril prvý dojem o webovej stránke. Vizuálny dizajn, prehľadnosť a jasnosť informácií sú kľúčové faktory, ktoré ovplyvňujú to, či ľudia zostanú na stránke alebo ju opustia.

Zaslúžite si dôstojnú prezentáciu

Žijeme v dobe digitálnej a nikto nechce surfovať na pomalom a neprehľadnom webe.
Postaráme sa o to, aby Váš nový web napĺňal všetky štandardy modernej a dôstojnej webovej prezentácie.

dsgn union

Staviame weby na mieru

Funkčný dizajn, ktorý hmatateľne posunie Váš biznis smerom vpred.

dsgn union

Zákaznícka podpora

Certifikovane a ochotne pomôže aj po odovzdaní webového projektu.

dsgn union

Video školenia

Svoj web budete môcť ovládať sami bez akýchkoľvek znalostí.

dsgn union

Férový systém platieb

Celková cena projektu je rozdelená do 3 platieb, ktoré reflektujú progres.

dsgn union

Osobný konzultant

Kompetentný sprievodca, ktorý Vám bude k dispozícii počas celej doby.

dsgn union

Zmluvná ochrana

Obojstranne prehľadný proces definovaný zmluvou o dielo. 

Kvalitný web je štandard, ale prečo?

Väčšina ľudí v súčasnosti vyhľadáva produkty a služby cez internet. Mať vlastnú webovú stránku Vám umožňuje byť online prítomný a dostupný pre týchto potenciálnych zákazníkov. Bez webovej stránky môžete stratiť možnosť získať nových zákazníkov.

Webová stránka slúži ako efektívny marketingový nástroj. Môžete na nej prezentovať svoje produkty, služby a informácie o Vašej spoločnosti. Môžete tiež vytvoriť blog alebo novinky, kde budete zdieľať relevantné informácie a udržiavať zákazníkov angažovaných.

Webová stránka pomáha posilniť dôveryhodnosť Vášho podniku. Keď ľudia vidia, že máte kvalitnú a dobre navrhnutú webovú stránku, má to pozitívny vplyv na ich vnímanie Vášho podniku a dáva im dôveru v to, že ste profesionálna a spoľahlivá organizácia.

Webová stránka Vám umožňuje jednoducho komunikovať so svojimi zákazníkmi. Môžete mať kontaktný formulár, e-mailovú adresu alebo live chat, kde môžu zákazníci s Vami komunikovať, klásť otázky alebo vyjadriť záujem o Vaše produkty alebo služby.

Internet je dostupný prakticky po celom svete. Mať webovú stránku Vám umožňuje získať zákazníkov nielen na lokálnej, ale aj na medzinárodnej úrovni. To Vám poskytuje možnosť rozšíriť Váš podnik a zvýšiť jeho vplyv.

Aké máte skúsenosti?

Veľmi bohaté a to vďaka dlhoročným skúsenostiam členov nášho tímu. Aktuálne máme za sebou viac než 300 projektov a na pravidelnej báze spravujeme viac než 30 projektov.

Realizovali ste projekt aj z nášho segmentu?

Portfólio podnikania našich klientov je skutočne široké. Realizovali sme projekty pre takmer všetky typy spoločnosti a rôznych rozsahov. Pre ilustráciu môžme spomenúť segment výrobnych spoločností, lekárskych ambulancií, zástupcov potravinárskeho priemyslu, poskytovateľov právnych služieb, niekoľkých celoštátne významných združení, či rôznych iných špecifických odvetví. V krátkosti povedané, naše služby komfortne zastrešia komplexné podnikateľské spektrum.

Požadujete platbu vopred?

Systém platieb je nastavený k spokojnosti oboch strán. Rozvrh platieb je rozdelený do 3 etáp:

10% – pri zhotovení objednávky
35% – pri prezentácii konceptu webu
zvyšok (55%) – až po kompletnom odovzdaní webu a vašej plnej spokojnosti

Fair Play.

Čo je v cene webu?

Pokiaľ nie je dohodnuté inak, tak štandardne ide o zhotovenie webu po dizajnovej a technickej stránke, konzultácie, spracovanie pripomienok a zaškolenie na jednoduché ovladánie a zákaznicka podpora.

Ako dlho bude trvať zhotovenie môjho webu?
Logicky podľa zložitosti projektu, dodržiavanie termínov z Vašej strany a kvality zaslaných podkladov. Náš „čistý hrací čas“ predstavuje časový rámec od jedného týždňa po 5 týždňov pri zložitejších projektoch. Samozrejme o dátume dodania budete vopred informovaný a je predmetom dohody.
Sú recenzie na Vašu spoločnosť skutočné? Videli sme už mnoho prípadov, kde si písali firmy samé a fabulovali ich.

Od začiatku spolupráce po odovzdanie projektu sa maximálne snažíme o profesionálny výstup, otvorenú a konštruktívnu komunikáciu, ktorá má hlavu a pätu. Vysoký štandard profesionality udržiavame formou zákazníckeho servisu aj roky po odovzdaní webu.  Garantujeme Vám, že recenzie, ktoré nájdete na Google sú autentické a pochádzajú priamo od klientov našej spoločnosti.

Ako nám garantujete kvalitu práce okrem toho, že o nej hovoríte?
Formou zrozumiteľnej zmluvy o dielo, ktorej neoddeliteľnou súčasťou je aj technická špecifikácia. Všetko od nás dostanete „čierne na bielom“.

Taylor made dizajn

Každý jeden projekt z našej dielne je individuálne prispôsobený tak, aby bezchybne zapadol do konceptu Vášho podnikania.

Creativity. Possibility.

dôverujú nám stovky klientov už viac než 5 rokov

Creativity. Possibility.

dôverujú nám stovky klientov už viac než 5 rokov

Vytvoril 2023 DSGN union®, s. r.o.  I Všetky práva vyhradené

Vytvoril 2023 DSGN union®, s. r.o.  I Všetky práva vyhradené