Dizajn & kreatíva

Vizuálna spojka medzi informáciou a porozumením.

Online grafika

Cieľom online grafiky je zlepšiť vizuálnu príťažlivosť a efektivitu komunikácie na internete. Kvalitná online grafika pomáha vytvoriť atraktívny a profesionálny dojem, zvýrazňuje kľúčové informácie, či už ide o produkty, služby alebo obsah, a podporuje celkový vizuálny štýl značky.
dsgn union

Bannery a social media

Navrhujeme vizuálne pútavé bannery, ktoré zaručene upútajú pozornosť Vašich cieľových zákazníkov.

Prezentácie a infografiky

Kvalitný a harmonický dizajn v súlade s Vašim brandom. Odprezentujte sa profesionálne aj vďaka perfektne zvládnutou prezentáciou, či infografikou.

dsgn union
dsgn union

Animácie

Dáme grafike život a umožníme Vašim nápadom hýbať sa. Buďte výrazní a zapamätateľní prostredníctvom dynamických animácií.

Offline grafika

Printová grafika zahŕňa tvorbu vizuálnych prác s cieľom ich reprodukcie prostredníctvom tlače na rôzne materiály. Printová grafika hrá dôležitú úlohu v knižnej výrobe, časopisoch, reklamných materiáloch a iných tlačených médiách, poskytujúc efektívny spôsob vizuálneho komunikovania s publikom.
dsgn union

Logo a vizuálna identita

Firemná identita je súbor vizuálnych a komunikačných prvkov, vrátane loga, farieb, štýlu písma a ďalších grafických elementov, ktoré jednoznačne reprezentujú a definujú jednu firmu.
dsgn union

Katalógy

Vytvorenie katalógu s nami je cesta k efektívnemu prezentovaniu Vášho produktového portfólia. S precíznym dizajnom, kvalitnými obrázkami a jasným popisom vytvoríme katalóg, ktorý nielen zaujme, ale aj naviguje zákazníkov k objednávkam.

dsgn union

Obalový dizajn

Obalový dizajn je prvé, čo spotrebitelia zaznamenajú. S naším tímom dizajnérov vytvoríte inovačné a vizuálne pútavé obaly, ktoré nielen ochránia Váš produkt, ale zároveň zaujmú zákazníkov na prvý pohľad.

dsgn union

Tlačoviny, autopolepy

Každý produkt, či už sú to tlačoviny alebo autopolepy, nesie pečať profesionalizmu a pozornosti k detailom.

Taylor made dizajn

Každý jeden projekt z našej dielne je individuálne prispôsobený tak, aby bezchybne zapadol do konceptu Vášho podnikania.

Creativity. Possibility.

dôverujú nám stovky klientov už viac než 5 rokov

Creativity. Possibility.

dôverujú nám stovky klientov už viac než 5 rokov

Vytvoril 2023 DSGN union®, s. r.o.  I Všetky práva vyhradené

Vytvoril 2023 DSGN union®, s. r.o.  I Všetky práva vyhradené